Strona główna PP Chróścice - Publiczne Przedszkole w Chróścicach

Czwartek, 13-08-2015, Imieniny. Elwiry, Hipolita, Radosławy. Wiersze i piosenki Kubusiów. Ramowy rozkład dnia Kubusie. Wiersze i piosenki Kangurów. Ramowy rozkład dnia Kangurków. Wiersze i piosenki Tygrysków. Ramowy rozkład dnia Tygrysków. Programy, projekty, innowacje. Strona główna PP Chróścice. Dyrektor Publicznego Przedszkola w Chróścicach informuje, że nabór do przedszkola w roku szkolnym 201516 będzie prowadzony. W przedszkolu w terminie 3 marca 31.03.2015 r. Data publikacji 28-02-2014 1209.

OVERVIEW

The website przedszkole-chroscice.pl presently has a traffic ranking of zero (the lower the superior). We have parsed twenty pages within the web site przedszkole-chroscice.pl and found thirty-two websites referencing przedszkole-chroscice.pl.

PRZEDSZKOLE-CHROSCICE.PL TRAFFIC

The website przedszkole-chroscice.pl is seeing a alternation levels of traffic within the past the year.
Traffic for przedszkole-chroscice.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-chroscice.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-chroscice.pl

LINKS TO PRZEDSZKOLE-CHROSCICE.PL

Informacje ogólne - Publiczne Przedszkole w Chróścicach

Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw. Budżet i wykonanie budżetu za I półrocze. Kwartalna informacja o wykonaniu budżetu jednostki samorządu terytorialnego. Nabory i konkursy na wolne stanowiska. Dane teleadresowe, informacje ogólne. Rejestry, ewidencje i archiwa.

Aktualności - Publiczne Przedszkole w Chróścicach

SHIFT ALT F - Wyszukiwarka. SHIFT ALT H - Strona główna. SHIFT ALT M - Zawartość strony. SHIFT ALT 1-5 - Menu. CTRL ALT SPACE - Udźwiękowienie strony. Menu informacyjne Przedszkola Publicznego w Chróścicach. Programy, projekty, innowacje. Tel 77 469 54 17.

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-CHROSCICE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-chroscice.pl Mobile Screenshot of przedszkole-chroscice.pl Tablet Screenshot of przedszkole-chroscice.pl

PRZEDSZKOLE-CHROSCICE.PL SERVER

I revealed that the main page on przedszkole-chroscice.pl took five thousand three hundred and eleven milliseconds to come up. We could not find a SSL certificate, so we consider przedszkole-chroscice.pl not secure.
195.149.199.72

We identified that przedszkole-chroscice.pl is weilding the Apache server.

Strona główna PP Chróścice - Publiczne Przedszkole w Chróścicach

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website states the following, "Elwiry, Hipolita, Radosławy." I analyzed that the web site said " Programy, projekty, innowacje." They also stated " Dyrektor Publicznego Przedszkola w Chróścicach informuje, że nabór do przedszkola w roku szkolnym 201516 będzie prowadzony. W przedszkolu w terminie 3 marca 31."

SEE OTHER BUSINESSES

Prywatne Przedszkole Prozdrowotne CZARY MARY w Łodzi

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Tu Dziecko ma stuprocentową pewność, że zawsze obok będzie ktoś, kto o nie zadba, wie, że zostanie wysłuchane, a to co powie będzie uznane za ważne. Doświadczenie ciągłej troski i miłości jest jego prawem.

Przedszkole Domino - Rybnik

Nasze maluszki również przygotowały przepiękne przedstawienie dla swoich Rodziców. Profesjonalna opieka i dobra zabawa to gwarancja bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia Twojego dziecka.

Strona główna - Przedszkole Prywatne ELF

Indywidualne traktowanie każdego dziecka umożliwia mu optymalny rozwój. Kładziemy nacisk na troskę i bezpieczeństwo naszych małych ulubieńców. Bogata zróżnicowana oferta zajęć dodatkowych rozwijających talenty i rozwijająca ich osobowość. Przyjazna, rodzinna i bezpieczna atmosfera pracy, nauki oraz zabawy. Czwartek, 30, kwiecień 2015 Prezent od Eco Team Service Sp. Czwartek, 30, kwiecień 2015 Wizyta w Radio Bielsko.