Informacje ogólne - Publiczne Przedszkole w Chróścicach

Publiczne Przedszkole w Chróścicach. Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw. Budżet i majątek jednostki. Budżet i wykonanie budżetu za I półrocze. Kwartalna informacja o wykonaniu budżetu jednostki samorządu terytorialnego. Postępowania do 30 tyś. EURO. Nabory i konkursy na wolne stanowiska. Dostęp do informacji publicznej. Dane teleadresowe, informacje ogólne. Rejestry, ewidencje i archiwa. FORMA ORGANIZACYJNO - PRAWNA. Publiczne Przedszkole w Chróścicach mieści się pod adresem. Modyfikował Administ.

OVERVIEW

The website bip.przedszkole-chroscice.pl presently has a traffic ranking of zero (the lower the superior). We have parsed eight pages within the web site bip.przedszkole-chroscice.pl and found twenty-four websites referencing bip.przedszkole-chroscice.pl.

BIP.PRZEDSZKOLE-CHROSCICE.PL TRAFFIC

The website bip.przedszkole-chroscice.pl is seeing a alternation levels of traffic within the past the year.
Traffic for bip.przedszkole-chroscice.pl

Traffic ranking (by month) for bip.przedszkole-chroscice.pl

Traffic ranking by day of the week for bip.przedszkole-chroscice.pl

LINKS TO BIP.PRZEDSZKOLE-CHROSCICE.PL

Strona główna PP Chróścice - Publiczne Przedszkole w Chróścicach

Elwiry, Hipolita, Radosławy. Programy, projekty, innowacje. W przedszkolu w terminie 3 marca 31.

WHAT DOES BIP.PRZEDSZKOLE-CHROSCICE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of bip.przedszkole-chroscice.pl Mobile Screenshot of bip.przedszkole-chroscice.pl Tablet Screenshot of bip.przedszkole-chroscice.pl

BIP.PRZEDSZKOLE-CHROSCICE.PL SERVER

I revealed that the main page on bip.przedszkole-chroscice.pl took three thousand and thirty-one milliseconds to come up. We could not find a SSL certificate, so we consider bip.przedszkole-chroscice.pl not secure.
195.149.199.72

We identified that bip.przedszkole-chroscice.pl is weilding the Apache server.

Informacje ogólne - Publiczne Przedszkole w Chróścicach

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website states the following, "Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw." I analyzed that the web site said " Budżet i wykonanie budżetu za I półrocze." They also stated " Kwartalna informacja o wykonaniu budżetu jednostki samorządu terytorialnego. Nabory i konkursy na wolne stanowiska. Dane teleadresowe, informacje ogólne. Rejestry, ewidencje i archiwa. Publiczne Przedszkole w Chróścicach mieści się pod adresem."

SEE OTHER BUSINESSES

Przedszkole Miejskie im. Krasnala Hałabały, Podkowa Leśna, Biuletyn Informacji Publicznej

Krasnala Hałabały, Podkowa Leśna. Zawiera informacje publiczne w postaci elektronicznej, wymagane przez polskie prawo. Krasnala Hałabały w Podkowie Leśnej.

Dane teleadresowe - BIP Przedszkole Samorządowe w Rosnowie

Przejdź do strony z wysokim kontrastem. RAMOWY ROZKŁAD DNIA W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W ROSNOWIE. Statut Przedszkola Samorządowego w Rosnowie. KODEKS ETYKI PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W ROSNOWIE. Opłaty za korzystanie z przedszkola. BIP - Przedszkole Samorządowe w Rosnowie.

GALERIA GMINNEGO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA IM. MARII KOWNACKIEJ W MIEDŹNEJ

Środa, 1 lipca 2015. Środa, lipca 01, 2015. Niedziela, 14 czerwca 2015. Niedziela, czerwca 14, 2015. Poniedziałek, 1 czerwca 2015. Poniedziałek, czerwca 01, 2015.